Školení První pomoci zdravotníků v Brně
Tento víkend proběhlo školení První pomoci pro zdravotníky v ragby. Bylo nám velké potěšení uspořádat školení pro brněnské zdravotníky, zdravotníky z nedalekého Rakouska i Slovenska a dokonce z Německa. Školení proběhlo pod taktovkou zdravotnického manažera vzdělávání Josepha Kalanziho z RE. Naše školitelka Simona Jexová, která kurz vedla, tak dokončila svůj proces vzdělávání v systému RE.
Děkujeme za skvělý servis a možnost využití prostor v hotelu FAIR Brno.


















